KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM

Shko poshtë

CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM Empty CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:33 pm

Secili nga ne kur te bije gjum,nuk na flihet menjeher dhe mendojm per shum gjera,at'her ne ket tem mund te tregojm se cfar menduam,ndonji mendim te mir apo te keq pamvaresisht cfar ishte ???


Un mendova si do behet koha neser....
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM Empty Re: CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:45 am

Si do te jete koha per sod
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM Empty Re: CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:08 pm

Une mendoja a thua si do kaloja neser diten do jet nje dit e bukur per mua e sukseshme
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM Empty Re: CFAR MENDUAT MBREM ....PARA SE TE FLINIT GJUM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi