KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CFAR URRENI NE JET ME SHUM

Shko poshtë

CFAR URRENI NE JET ME SHUM Empty CFAR URRENI NE JET ME SHUM

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:58 pm

Dua t'ju pyes cfar urreni me shum:urreni zhurmen jasht shtepis,urreni trafikun e ngarkuar,urreni te dashurin qe je ka tradhetuar,urreni shiun qe po bie,urreni njerzit qe ju urrejn...etj..
Mund te shfaqni mendimet e juaja...Un per vete urrej njerezit dyfytyrsha,dhe ata qe i ndajn njerezit ne katundar dhe qytetar,te gjith jemi nejerez pa mar parasysh ku dhe si jetojm...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR URRENI NE JET ME SHUM Empty Re: CFAR URRENI NE JET ME SHUM

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:28 am

Un per vete urrej padrejtsin tradhtin genjeshtrat ka shum gjona qe shum i urrej
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR URRENI NE JET ME SHUM Empty Re: CFAR URRENI NE JET ME SHUM

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:22 pm

Une per veten time i urrej tradhtart. genjeshtrat, padrejtsin, njerzit qe nuk din ta qmojn jeten, njerzit qe skan moral te pa besushmit .njerzit qe kan dyftyra ka dhe shum e shum te tjera por ok ktu dua ta perfundoj mos tja teproj
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR URRENI NE JET ME SHUM Empty Re: CFAR URRENI NE JET ME SHUM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi