KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CFAR KENI TE VESHUR

Shko poshtë

CFAR KENI TE VESHUR Empty CFAR KENI TE VESHUR

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:29 pm

Cdo kush nga ne pelqen me rroba te ndryshme te vishet,do deshironim nga ju te kuptojm se kush cfar rroba preferon me shum te vesh???

Un per veten time tani jam me nje pal pantollona dhe nje bluz...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR KENI TE VESHUR Empty Re: CFAR KENI TE VESHUR

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 9:42 pm

Une Meni par, Patullona, Bluzen, Jaknen ,se eshte pakes ftohft...
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR KENI TE VESHUR Empty Re: CFAR KENI TE VESHUR

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:39 am

Per momentin jam meni bluz gjyr te kalter edhe me pantollona gjyr te zeze
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR KENI TE VESHUR Empty Re: CFAR KENI TE VESHUR

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:04 pm

ahhahahaha per momentin jam veshur ne trenerka si eshte me se lehti me ndejt ne shtepi mendoj
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR KENI TE VESHUR Empty Re: CFAR KENI TE VESHUR

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi