KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Nuk pretendoj qe te eksploroj femrat!!!

Shko poshtë

Nuk pretendoj qe te eksploroj femrat!!! Empty Nuk pretendoj qe te eksploroj femrat!!!

Mesazh nga Mira prej Mon Sep 14, 2009 6:06 pm

Ai njihet si nje kengetari romantik i muzikes Shqiptare. Shume femra deshirojne qe te jene ne krahet e tij. Por Redon Makashi nuk dorezohet. Ne nje interviste te dhene per nje gazete online ne Londer ai ka thene se per momentin nuk ka ndermend te dorzohet. "Nga jeta private nuk ka asgje te re!" , ka thene ai. Vazhdoj te jem i pamartuar ,(Qesh) por jo i vetmuar. Bashkejetoj me dike dhe ndihem rehat. Ende nuk kam menduar seriozisht per martesen sepse i frikesohem pergjigjesive. Ne martese eshte ndryshe, ka orare fikse per t'u zbatuar dhe shume detyrime te tjera nga te cilat dua te jem i lire, por mendoj se nje dite do te ndodhe dhe martesa, por se kur kete nuk e kam menduar.
I pyetur se sa ka arritur te eksploroje nga bota e femres, ai ka thene se "nuk kam arritur te eksploroj dhe as nuk pretendoj te eksploroj dot te gjithen. Ne momentin kur mendon se e njef mire nje femer ne te vertet nuk e njef aspak dhe nuk ka psokolog qe te arrije ta eksploroje. Dhe si nje kengetar qe ka kenduar ne nota shume melankolike, ai ka thene se eshte lenduar, madje edhe pasi ka provuar dicka te bukur. "Sigurisht qe pas dickaje te bukur vjen dhimbja, merztiemi per momentet e bukura qe mbarojne, lendohemi nga nje histrori dashurie e perfunduar dhe ndoshta ky eshte kuptimi i atij teksti!", ka thene ai. "Edhe ne jeten time ka pasur te tilla momente dhimbjeje pas momenteve te bukura. Ndoshta une i kam shkaktuar i pari dhimbjet, por me pas kam pasur dhimbje dhe une...!".
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi