KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN

Shko poshtë

KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN Empty KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:23 pm

Nese do ishit nervoz apo i\e merzitur,kush do ju sillte buzeqeshjen tuaj...Mua me sjell buzeqeshjen shoqja ime qe e dua shum... Very Happy
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN Empty Re: KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:42 am

Mua me sjell buzeqeshjen gjdo njeri qe ban shaka une buzqeshi s ejam person qe shum buzqeshi
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN Empty Re: KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN

Mesazh nga Tina prej Mon Sep 21, 2009 5:58 pm

Mua ma sjell buzeqeshjen familja dhe shoqrija e ime
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN Empty Re: KUSH TE SJELL BUZEQESHJEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi