KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ndahen Scherzinger dhe Hamilton?

Shko poshtë

Ndahen Scherzinger dhe Hamilton? Empty Ndahen Scherzinger dhe Hamilton?

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 7:35 pm

Njoftohet se këngëtarja Nicole Scherzinger është ndarë nga i dashuri i saj Lewis Hamilton.
Liderja e grupit “Pussycat Dolls” ka filluar lidhjen me pilotin e Formula 1 që nga viti 2007, ndërsa ajo më herët kishte planifikuar të martohej me britanikun.
Mirëpo, “Sunday Mirror” njofton se Hamilton është ndarë nga Nicole, ndërsa arsye e ndarjes janë pikërisht fjalët e këngëtares për martesë.
Sipas gazetës britanike, Hamilton nuk e ndjen veten të gatshëm për martesë, prandaj e ka ndier presionin që lidhja e tyre mund të shkonte një hap përpara, dhe ka vendosur që t’i jep fund.
Ndërkohë, burime pranë Nicole thonë se asaj i është thyer zemra, pasi që kishte planifikuar një jetë të përbashkët me Hamilton.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi