KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Shko poshtë

Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 6:16 pm

Mir se ju gjej ne ket sit shum terheqes dhe interesant,shpresojm qe do gjejm njohuri te reja dhe shoqeri te re dhe te mir ketu ne mesin tuaj...

Very Happy Very Happy Very Happy
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 6:20 pm

zeshkanja_e fort...Mire Se Erdhe Shpresoj Se Ke Ardh Me Kam T hajrit E Dvin Edhe Shum Antar/e Mbas Teje ...... Turoj Caste Tkendshme Ne Mesin Ton ..Tpershendes Kalofsh Mireee...
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 1:42 pm

hey njerzi mir se ju gjej me pranoni dhe mua ketu eheheheheh kalojani se eshte me se mir ,ju uroj shum pun dhe qdo te mir duartrokitje
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Mesazh nga Mira prej Thu Sep 24, 2009 2:15 pm

Tina shkruajti:hey njerzi mir se ju gjej me pranoni dhe mua ketu eheheheheh kalojani se eshte me se mir ,ju uroj shum pun dhe qdo te mir duartrokitje
Po Tina je e mirseardhur tek ne bsoj qe te pelqen shoqnija jon cheers
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pershendes un zeshkanja_e fort...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi