KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Bie shi jashte ...

Shko poshtë

Bie shi jashte ...

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 22, 2009 8:41 am


Bie shi jashte ben shume ftohte por per cudi nuk e ndjej sepse prania
jote me ngroh me mbush me gezim me ben qe te jem gjalle...hyre shume
papritur ne jeten time....nuk e di as vete si dhe pse hyre nuk e dija
se do te te doja apo se do ndjeja ndonjehere per ty nje gje te
tille...por ja qe ditet kalojne dhe une lidhem cdo cast e me shum me
ty...deri sa po behesh pjese e pandashme e jetes time

deri sa pa ty nuk mund te rri dhe keshtu ditet kalon duke te dashur
ty..faleminderit per keto dite te bukura..faleminderit per ate qe
je...faleminderit per cdo moment dhe kohe qe kalon me
mua...faleminderit sepse sa here te shikoj gjithcka ka nje
kuptim...faleminderit qe me bene te ndjehem mire...faleminderit qe me
bene te ndjehem e sigurt dhe e rendeshishme...faleminderit qe me bene
te qesh...faleminderit qe je imi.. faleminderit qe rri me
mua...faleminderit qe me duron...faleminderit qe je kaq
fantastike...faleminderit qe me bene te lumtur...faleminderit qe me ben
te jetoj kete dashuri me sy te hapur...faleminderit qe me
do....faleminderit qe hyre ne jeten time...ndoshta mendohet se ne kete
moshe nuk e dime ceshte dashuria po a mund te me tregoje dikush emrin e
ksaj ndjenje qe ndjej per ty ti qe me ben zemren te rrah me shpejt dhe
me ngadale njekohsisht me vjen keq qe nuk je afer meje qe te tregoj sa
shume te dua se do te pres e se mezi pres qe te me shterndosh ne krahet
e tu e me ne fund te jemi ne te dy e jam e gatshme te pres e te tregoj
kuptimin e fjales dashuri ....TE DUA SHUME..

DEDIKUAR NJE PERSONI..
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi