KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Bekimi refuzon Britney-in!

Shko poshtë

Bekimi refuzon Britney-in! Empty Bekimi refuzon Britney-in!

Mesazh nga LePuRuShJa prej Fri Sep 18, 2009 12:42 pm

Këngëtarja Britney Spears, pas prishjes së romancës së saj me Jason Trawick, ka hasur në vesh të shurdhër edhe të modelit kosovar, që jeton në SHBA, Bekim Trenovës.

Sipas gazetës, New York Daily News, ajo kishte shprehur simpatinë e saj për modelin e kompanisë Ford, kosovarin Bekim Trenova (flokët: të kafta; sytë ngjyrë lajthi).

Gazeta ka përdorë burime të brendshme ku thuhet se Spears kishte përdorur agjentët e saj që ta ftojnë bukuroshin 24 vjeçar në një kinse “audicion” për një video muzikore në LA.
“Kur ai ka shkuar atje, nuk ka parë ndonjë kamerë por e ka gjetur veten brenda një dhome me Britney”, ka thënë një burim i gazetës, “New York Daily News”.

“E tërë kjo skenë ju ka dukur Bekimit si një skenë e tmerrshme. Ai ishte i qetë dhe nuk ka qenë i interesuar për këngëtaren. Ai i ka kërkuar falje dhe është larguar nga ajo”, ka thënë ky burim.

_________________
Bekimi refuzon Britney-in! B1awy1v3Bekimi refuzon Britney-in! B1awy1v3
LePuRuShJa
LePuRuShJa
Vip
Vip

Numri i postimeve : 56
Points : 64
Join date : 13/09/2009
Location Në një cep të botës ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi