KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Përshëndetjeeeeee

Shko poshtë

Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga LePuRuShJa prej Sun Sep 13, 2009 11:14 pm

Mirmbrëma të dashur antarë dhe mirë se ju gjeta !

Urime për Forumin dhe lart e më lart flower flower flower flower

_________________
LePuRuShJa
LePuRuShJa
Vip
Vip

Numri i postimeve : 56
Points : 64
Join date : 13/09/2009
Location Në një cep të botës ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Webmaster prej Mon Sep 14, 2009 3:27 am

LePuRuShJa shkruajti:Mirmbrëma të dashur antarë dhe mirë se ju gjeta !

Urime për Forumin dhe lart e më lart flower flower flower flower


Mirmbrama E Nderuar leperushe E Mire Se Erdhe ....
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Mira prej Mon Sep 14, 2009 8:26 am


Pershedetje Nga PRIZRENI i Bukur Ju Pershedes Mira
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Webmaster prej Mon Sep 14, 2009 10:10 am

Edhe Ty Pershendetje Nga Peja Bukur E Mire Se Na Erdhe Shpresoj Se Dot Kalojsh Mire Ne Mesin TON .. Turoj Caste Tkendshme Ne Mesin Ton....
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga mimi prej Wed Sep 16, 2009 9:10 pm

Pershendetje te gjithve nga Peja ...
Urime per kete faqe suksese duartrokitje
mimi
mimi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 79
Points : 137
Join date : 16/09/2009
Location peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Webmaster prej Wed Sep 16, 2009 10:32 pm

mimi shkruajti:Pershendetje te gjithve nga Peja ...
Urime per kete faqe suksese duartrokitje

Mire Se Erdhe E Nderuar Mimi Turoj Mirseardhje E Tja Kalosh Sa Ma Mire Ne Mesin Tonnnnnn
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga LePuRuShJa prej Wed Sep 16, 2009 10:46 pm

Mira shkruajti:
Pershedetje Nga PRIZRENI i Bukur Ju Pershedes Mira
Edituar për herë të fundit nga LePuRuShJa në Wed Sep 16, 2009 10:51 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
LePuRuShJa
LePuRuShJa
Vip
Vip

Numri i postimeve : 56
Points : 64
Join date : 13/09/2009
Location Në një cep të botës ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga LePuRuShJa prej Wed Sep 16, 2009 10:47 pm

mimi shkruajti:Pershendetje te gjithve nga Peja ...
Urime per kete faqe suksese duartrokitje

Mirë se erdhët, ju uroj të kaloni çaste të këndshme në mesin tonë....
LePuRuShJa
LePuRuShJa
Vip
Vip

Numri i postimeve : 56
Points : 64
Join date : 13/09/2009
Location Në një cep të botës ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Mira prej Thu Sep 17, 2009 7:45 am

mimi shkruajti:Pershendetje te gjithve nga Peja ...
Urime per kete faqe suksese duartrokitje

Mire Se Erdhe Mimi Te Uroj Qaste Te Kedshme Ne Mesin Ton I love you
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 1:40 pm

Mirdita te gjithe juve dhe ju uroj pun te mbar dhe shum suksese
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Mira prej Thu Sep 24, 2009 2:09 pm

Tina shkruajti:Mirdita te gjithe juve dhe ju uroj pun te mbar dhe shum suksese
Mire Se Erdhe Tina Te Uroj Qaste Te Kedshme Ne Mesin Ton

I love you
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Përshëndetjeeeeee

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi