KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL

Shko poshtë

SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL Empty SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:47 pm

Un jam:E sincert...
besnike...
e ndjeshme etj..
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL Empty Re: SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:26 am

1_e siqert
2_e shoqnushme
3_besnike
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL Empty Re: SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 3:58 pm

Shum e dashur me njerz,shum ndjejshme.dhe shum besnike po tri nuk me mjaftojn se kam dhe shum te tjera I love you po ok e lejm keshtu
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL Empty Re: SI MUND TA PERSHKRUANI VETEN ME 3 FJAL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi