KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER...

Shko poshtë

SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER... Empty SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER...

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:38 pm

Sikur jeta juaj te ishte liber,cfar emri do ja vinit???


Un do ja veja emrin:SIKUR TE ISHA....
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER... Empty Re: SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER...

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:44 am

SIKUR TE ISHA DJAL
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER... Empty Re: SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER...

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:06 pm

do ja vuaj emrin Jeta e quditur , e pa realizuar dhe shum e koplikuar pak gjat disi hm Question
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER... Empty Re: SIKUR JETA JUAJ DO ISHTE NJE LIBER...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi