KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CFAR JENI DUKE BER TANI

Shko poshtë

CFAR JENI DUKE BER TANI Empty CFAR JENI DUKE BER TANI

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:36 pm

Cfar jeni duke ber teksa jeni duke ndenjur ne keto momente???


Un per vete jam duke postuar dhe po degjoj muzik...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR JENI DUKE BER TANI Empty Re: CFAR JENI DUKE BER TANI

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 11:49 pm

Une Per Vete Jom Duket regulluar Do tema Ketu Ne Forum....
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR JENI DUKE BER TANI Empty Re: CFAR JENI DUKE BER TANI

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:23 am

Duke degju muzik jam ne kto momente
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR JENI DUKE BER TANI Empty Re: CFAR JENI DUKE BER TANI

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 3:55 pm

Jam duke postuar dhe ndegjuar muzik [b]
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CFAR JENI DUKE BER TANI Empty Re: CFAR JENI DUKE BER TANI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi