KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri

Shko poshtë

Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri Empty Ingrid Gjoni nuk është gati për dashuri

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 7:32 pm

Këngëtarja nga Shqipëria, Ingrid Gjoni, thotë se ende nuk është gati për të filluar një dashuri të re.
Në një intervistë dhënë për “Shekulli”, e pyetur nëse ka ndonjë të re nga jeta e saj romantike, duke llogaritur angazhimet e mëdha, Ingridi është përgjigjur: “Jo, akoma nuk jam gati”.
Por me gjithë angazhimet nëpër shumë koncerte anekënd Shqipërisë dhe jashtë, Ingridi nuk e konsideron veten këngëtare të pasur.
“Pas kaq shumë koncerteve, impakti i parë duket kush e di se çfarë, por nuk është ashtu. Jetoj mirë. Jetoj me kushtet e një njeriu që i ka arritur standardet maksimale, por jo për ta quajtur veten të pasur. Një njeri që i ka të gjithë kushtet për ta kaluar jetën mirë, kaq”, thotë këngëtarja.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi