KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Plaku dhe studentet!

Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Ana prej Sun Sep 13, 2009 7:25 pm

Nje plak shkoi ne fakultet per te pyetur per djalin e tij dhe i pyet disa student “o djem ku eshte zyra e dekanit(drejtorit)?” ata i thane ,ja atje dhe drejtuan gishtin nga VC-ja pasi plaku hyri e pa se djemt kan bere shaka del e ju thot more cuna sju pyeta ku eshte menza e studenteve por per zyren e dekanit! lol!
Ana
Ana
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 6
Points : 20
Join date : 13/09/2009
Age : 26
Location Peja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Webmaster prej Mon Sep 14, 2009 4:03 am

cheers cheers cheers cheers
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Mira prej Mon Sep 14, 2009 8:16 am

Në një avion që do bënte linjën NY- Athinë, hipi dhe një grek ( Pontios) dhe shkoi e ulet miku në klasin e parë, duke pasur biletën për në vend tjetër.
Stuardesat, jepnin e merrnin ti shpjegonin që vendin, nuk e kishte aty, por diku tjetër... grekut aq i bënte, nga një vesh i hynte dhe nga tjetri i dilte.
Më në fund, i thanë pilotit:
Dikush, është ulur në klasin e parë, pa e pasur vendin atje
-Çfarë gjuhe flet- pyeti piloti
-Greqisht- ja kthyen stuardesat
-E rregulloj unë me të- tha piloti dhe u nis për tek pasagjeri i çuditshëm.
Diçka i foli grekut në vesh dhe stuardesat panë njëra tjetrën të hutuara, sepse greku, u ngrit nga kolltuku në klasin "A" dhe iku duke vrapuar në fund të avionit.
-Çfarë i the që vrapoi ashtu- e pyetën pilotin
-Asgjë të veçantë- ja ktheu ai- i shpjegova që pjesa e përparme e avionit shkonte në Turqi... ndërsa e pasmja, në Greqi
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Tue Sep 22, 2009 9:45 pm

E pyeten nji te moshuar se cfar te keqijash ka pleqerija?
Tre jan te keqijat e pleqeris-i tha i moshuari...
E para esht skleroza..
Hmmmm.dy te tjerat i harrova....

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Tue Sep 22, 2009 9:54 pm

Na ishin njeher tre lakuriqa,te cilet filluan nje gar dhe than:kush do te pij gjak me shum sonte?E keshtu filloi i pari dhe u kthye me buzen paksa te pergjakur,e pyeten ata dy te tjeret:ku e gjete keta gjak?ai tha:"a po e shifni at kembanen atje",aty ishte nji prift dhe ja piva gjakun krejt,pastaj shkoi i dyti dhe ai erdhi me gojen e pergjakur,e pyeten edhe ket ku e more keta gjak dhe ai ju tha:"a po e shifni at kembanen atje",aty ishte nji mash dhe ua piva te gjitheve gjakun,kur shkoi i treti erdhi me fytyren e pergjakur,dhe dy te tjeret e pyeten ku ishe?ai u tha,"a po e shifni at kembanen atje"ata than" PO",ky ua ktheu "UN NUK E PASH"....

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Tue Sep 22, 2009 10:09 pm

STACIONI I AUTOBUSIT


Dy bjonde takohen ne stacionin e autobuseve,fillojn te bisedojn pak nderkoh e pyesin njera-tjetren:Cilin autobus e pret?


E para thot:e pres autobusin nr 1.

Po ti?

E dyta thot:un autobusin me nr 3.


Pas pak vjen autobusi me nr 13,te dy bjondet e pan njera-tjetren te gezuara ne fytyr,dhe te dyja thrrasin:Wuaaaaa....Erdhi autobusi per te dyja ne te njejten koh....

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 4:47 pm

Babai shkon per te kontrollur mbarvajtjen e djalit ne shkoll.;Djali i juaj eshte nxensi me i dobet i tetvjeqares;-i tha mesuesja: Siiiiiiiiii?Pse, djali i im nuk eshte ne gjimnaz -pyeti babaij i habitur!!!
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 4:53 pm

Nje dite me mjegullshum te denduar perplasen dy vetura.Njeri nga shoferet del dhe bertet,shiko uen vi nga ana e djatht-ke te drejt i thot tjetri po une jam negarazhin tim.
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 5:12 pm

Me jep nje shishe vere,E do te kuqe apo te bardh,S,ka problem,e kam per nje te verber
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 5:18 pm

Dhendri i ri e pyet gruen : Grue a ke pas ndonjher nej djal?Ajo i pergjigjet, Jo valla vetum nje vajz te pavakt e kam pas!!!!!
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plaku dhe studentet! Empty Re: Plaku dhe studentet!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi