KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

"Pyetja duhet te jetë me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

"Pyetja duhet te jetë me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"

Mesazh nga Tina prej Sun Sep 13, 2009 11:55 am

është një loje shumë e thjesht.une tani do bej një pyetje me pse dhe ai qe vjen mbas meje do pergjigjet pyetjes time me sepse dhe do beje serish një pyetje me pse...kuptuat?

Pse E hapa une ket temë............(jepne pergjigjjen me sepse dhe beni një pytje me pse..ok
avatar
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pyetja duhet te jetë me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:44 pm

Sepse eshte nje tem mjaft e bukur,Pse ne shqiptaret i duam djemet ma shum duartrokitje
avatar
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pyetja duhet te jetë me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 22, 2009 4:55 pm

Sepse jan trashigimi familjar
Pse djemt jan xheloza
avatar
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Pyetja duhet te jetë me "Pse" dhe pergjigjja me "Sepse"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi