KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Çka po beni ne keto momente ??

Shko poshtë

Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Tina prej Sun Sep 13, 2009 11:36 am

Tregoni se çka po bani ne ket moment ???
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Tina prej Sun Sep 13, 2009 11:37 am

Une po postoj dhe ndegjoj muzike Hip Hop
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 11:40 am

Po Postoj Ne Forum....!!!
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Fri Sep 18, 2009 2:31 am

Po shkruaj mendime te ndryshme ne forum dhe po degjoj muzik...

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:36 pm

Jam duke ndegjuar muzik
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Mira prej Thu Sep 24, 2009 2:29 pm

Neket Moment Jam Tuj Degju muzik Me Kengen Gabim
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Tina prej Mon Sep 28, 2009 8:29 pm

Jam duke lexuar ktu ne forum ngapak po postoj.......
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Webmaster prej Tue Sep 29, 2009 5:51 pm

Ne kto Momente Po Mendoj Per Ni person Se E Kom Desht Shummm Edhe E Dua Akomaaa...
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Çka po beni ne keto momente ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi