KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ancelotti-Pato ëndërrojnë bashkimin

Shko poshtë

Ancelotti-Pato ëndërrojnë bashkimin

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 11, 2009 5:34 pmCarlo Ancelotti ka telefonuar në Milan Channel gjatë një interviste të sulmuesit Alexandre Pato, ndërsa të dy kanë shprehur dëshirë të takohen në finalen e Ligës së Kampionëve. Menaxheri i Chelseas është larguar nga Milan gjatë verës pas tetë viteve në San Siro.

Ai ishte munduar ta sjellë Paton në Stamford Bridge, mirëpo oferta e Chelseas u refuzua nga Rossonerët. “Shpresoj të takohemi përsëri në finalen e Ligës së Kampionëve”, tha Pato. Ndërsa Ancelotti u përgjigj: “Interesant, dje gjatë një interviste kam thënë se ëndërroj një finale mes Milanit dhe Chelseas në Madrid”.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ancelotti-Pato ëndërrojnë bashkimin

Mesazh nga Bona prej Fri Sep 11, 2009 6:46 pm

cheers
Bona
Bona
Webmaster

Numri i postimeve : 6
Points : 12
Join date : 07/09/2009
Age : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi