KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Adebayor, i adhuruar në City

Shko poshtë

Adebayor, i adhuruar në City

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 11, 2009 5:23 pmSulmuesi i Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor ka thënë se është kthyer në formën e tij më të mirë, sepse ndihet i adhuruar në Eastlands. Ish ylli i Arsenalit kaloi në City për 25 milionë funta gjatë verës dhe shënoi tri gola në tri ndeshjet e para të ekipit në sezonin e ri në Premierligë.

“Pas vetëm një jave në City kam ndjerë përkrahjen e tifozëve dhe kjo më ka bërë mirë. Ata këndojnë për mua dhe tregojnë se më adhurojnë. Jam shumë i lumtur dhe këtu ndihem si në shtëpinë time”, deklaroi Adebayor.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi