KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Rregullorja E KaloMire !!

Shko poshtë

Rregullorja E KaloMire !!

Mesazh nga Webmaster prej Sun Sep 13, 2009 12:51 am

Ju urojm Mirëseardhjen duke ju "lutur " të zbatoni rregulloren, që ç'do njeri të ndjehet mirë, dhe të ketë lirinë e fjalës !!!

KaloMire është një forum publik pa asnjë lloj dallimi fetar , politik apo krahine .
Duhet të rrespektoni opinionin e të tjerëve ,dhe ndalohen rreptësisht ofendimet.


Ju lutemi përdorni vetëm gjuhën SHQIPE në Forum dhe mos shkruani me shkronja kapitale.1: Para se të hapni një temë të re , sigurohuni që ajo mos të jetë e hapur nga një antar tjetër .

2: C'do temë e re duhet të hapet në vendin e duhur dhe ç'do postim duhet ti përmbahet temës .

3: Nuk lejohen postime me përmbajtje pornografike si dhe fjale banale .

4: Nuk lejohet që një antar të përdorë dy llogari .

5: Mos i ktheni temat në chit-chat ,, për këtë keni vendin e caktuar "te temat e lira ".C'do temë kontrollohet nga Stafi dhe në qoftëse ajo si permbahet rregullave do fshihet.Për të gjithë ata që do e thyejnë rregulloren
do ketë 2 paralajmerime përpare se të bëhet Ban IP .


Për ç'do problem na kontaktoni në Stafi@KaloMire.Net Ose Webmaster@KaloMire.Net
avatar
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi