KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ferrara: Presioni është mbi Interin

Shko poshtë

Ferrara: Presioni është mbi Interin

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 11, 2009 5:16 pm

Trajneri i Juventusit, Ciro Ferrara, ka paralajëmruar skuadrën e tij për rrezikun që i pret në Olimpico të Romës, ku do të ndeshen të shtunën mbrëma kundër Lazios.

Ferrara është shprehur se fitorja është e domosdoshme për të treguar fuqinë e Juventusit dhe për të mbajtur presionin mbi Interin.

Duke komentuar fjalët e presidentit të Interit, Massimo Moratti, i cili tha se do ta mbështesë Lazion në këtë ndeshje, Ferrara u shpreh: “Kjo konfirmon se Juventusi po bën presion ndaj Interit”.

Për më shumë, trajneri i Bianconerëve, konfirmoi se kapiteni Alessandro Del Piero nuk do të udhëtojë në kryeqytet për shkak të problemeve me fitnes si pasojë e lëndimit.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi