KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Terminator - Die Erloesung në gjuhën Gjerman

Shko poshtë

Terminator - Die Erloesung në gjuhën Gjerman

Mesazh nga Webmaster prej Sat Sep 12, 2009 11:04 amMOViE TiTLE....: Terminator - Die Erloesung
RELEASE-
CINEMA-DATE....:
GENRE..........: Action, Science Fiction

SOURCE.........: Telesync

FORMAT.........: XViD
Resolution.....: 704 x 288
Framerate......: 25 FPS
AUDiO..........: German Mic VBR MP3

RUNTiME........: 115 Minutes
iMDB.RATiNG....: 7.2/10 25,200 votes


rapidshare.com TdE.part1.rar
rapidshare.com TdE.part2.rar
rapidshare.com TdE.part3.rar
rapidshare.com TdE.part4.rar
rapidshare.com TdE.part5.rar
rapidshare.com TdE.part6.rar
rapidshare.com TdE.part7.rar
rapidshare.com TdE.part8.rar


Pssword: ocb

Po ashtu edhe këtu mund ta shikoni në online Stremhttp://archiv.to/?Module=Details&HashID=FILE4A2B891267323#JU PËRSHENDES DHE SHIKIM TË KËNDSHËM
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi