KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Hekurani spot me Albinën!

Shko poshtë

Hekurani spot me Albinën! Empty Hekurani spot me Albinën!

Mesazh nga Mira prej Fri Sep 25, 2009 8:37 pm

Hekurani spot me Albinën! 9a93iu
Duket se Hekuran Krasniqi nuk është duke shikuar për sezone verore apo vjeshtore pasi pas klipit “Gjithçka mbeti n'letër”, që ishte një bashkëpunim i tij me grupin Llegenda dhe Astrit Stafa, tani ai ka realizuar edhe një videoklip të ri, që do ta promovoj të martën.

Bëhet fjalë për klipin e ri të Hekuranit të cilin ai e ka realizuar me këngëtarën Albina Demaku, “Ndarje pa kuptim”. Muzika dhe orkestrimi i kësaj këngë është bërë nga Hekuran Krasniqi ndërkaq teksti është shkruar nga Granit Gashi – Geni. Realizimi i klipit të ri të Hekuranit është bërë nga produksioni
VideoArt.
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi