KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Teuta Krasniqi shtatzënë?

Shko poshtë

Teuta Krasniqi shtatzënë? Empty Teuta Krasniqi shtatzënë?

Mesazh nga Mira prej Fri Sep 25, 2009 8:21 pm

Teuta Krasniqi shtatzënë? 2ihuiv7
Duket që lidhja në mes të këngëtarit të njohur Blero dhe aktores e prezantueses, Teuta Krasniqi po shkon mirë. Pas fejesës së tyre në muajin korrik të këtij viti, këtyre ditëve janë shtuar zërat se Teuta ka mbetur shtatzënë. Sipas burimeve të Kosovapress-it, Teuta ka mbetur shtatzënë qe dy muaj. Në anën tjetër Blero lidhur me shtatzëninë e saj nuk ka koment.
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi