KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Me kend kishit pasur dehsiren nga antaret e tashum te takoheni me pi nje kaffe se bashku??

Shko poshtë

Me kend kishit pasur dehsiren nga antaret e tashum te takoheni me pi nje kaffe se bashku??

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 4:21 pm

Une do kisha deshiren me Webmaster edhe me mira po dhe me tjert te gjithe te njoftoja live!!
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi