KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Xhelozija????

Shko poshtë

Xhelozija????

Mesazh nga Tina prej Thu Sep 24, 2009 2:47 pm

M endoj po mos tket xhelozi sdo ket as dashuri si thoj ku ka xhelozi ka dhe dashuri duartrokitje [b]
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi