KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

A vdes dashurija e par......

Shko poshtë

A vdes dashurija e par...... Empty A vdes dashurija e par......

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 5:34 pm

Une per veten time mendoja se dashurija e par nuk do vdes kurr pa mar parasysh se qfar ndodh ajo nuk do vdis kurr dhe do jet mendoja dhe shum rende ta harroj njeriu sa do pak po duhet te pajtohet njeriu si do qe te jet dashurija e par eshte mbi te gjitha e veqant mendoj
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A vdes dashurija e par...... Empty Re: A vdes dashurija e par......

Mesazh nga Webmaster prej Tue Sep 22, 2009 7:12 pm

Flm Per Postin Motrushe , Normal Se Dashuria Par Kurr Nuk Vdes Edhe Kurr Nuk Harrohet ,Eshte E Pa Vdkshme Kshtu Mendoj Uneeeee..!!
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A vdes dashurija e par...... Empty Re: A vdes dashurija e par......

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Tue Sep 22, 2009 11:35 pm

Jo kurr nuk vdes ,per ate esht shprehja "DASHURIA E PAR NUK HARROHET".... I love you

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A vdes dashurija e par...... Empty Re: A vdes dashurija e par......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi