KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

PERSHKRUANI VETEN TUAJ ME 3 FJAL

Shko poshtë

PERSHKRUANI VETEN TUAJ ME 3 FJAL

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Tue Sep 22, 2009 4:33 pm

Un jam:


E QET
E NDJESHME
ROMANTIKE...

_________________
Dashuria esht kripa e jetes...Jeta pa dashuri s'ka asnji shije...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHKRUANI VETEN TUAJ ME 3 FJAL

Mesazh nga Tina prej Mon Sep 28, 2009 8:13 pm

E Sinqert ,E Ndjeshme ,Simpatike kam dhe shum tjera tri sme mjaftojn po ok e lejm keshtu
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHKRUANI VETEN TUAJ ME 3 FJAL

Mesazh nga Webmaster prej Wed Sep 30, 2009 3:28 pm

I Bukur
I Urt
Intelegjent...!!
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PERSHKRUANI VETEN TUAJ ME 3 FJAL

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi