KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

PRITA!!!

Shko poshtë

PRITA!!!

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 22, 2009 9:22 am

PRITA!!!Prita se do kthehesh
dhe mes pritjesh jetoja
Largësia nga ty më trembte
por jo smë bënte të t'harroja.

Jeta më përplasi
në duart e hekurta që skan mëshirë
Por jo kurrë su dërzova
as pas fjalës së fundit Lamtumirë

Nuk e di në ta tha zemra
apo mëndja, nuk e di
Di që sdua ta harroj lotin
që ra para syve të mi..
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi