KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Aksident rrugor në Durrës, humb jetën 68-vjeçarja

Shko poshtë

Aksident rrugor në Durrës, humb jetën 68-vjeçarja

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 22, 2009 8:55 am


Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi paraditen e sotme në afërsi të Shkozetit, në Durrës. Viktima, 68 vjeçarja Naflije Laçi, udhëtonte si pasagjere në autoveturën tip Benz, me targë KJ 6734 A, që drejtohej nga 47 vjeçari, Namir Gjoçi. Ky i fundit për të shmangur përplasjen me një këmbësore devijoi nga rruga dhe si pasojë automjeti përfundoi në kanal. Si pasojë i këtij aksidenti ka marrë plagë drejtuesi i autoveturës dhe dy persona të tjerë që udhëtonin me te.
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi