KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Fama e protagonistëve të Big Brother 2

Shko poshtë

Fama e protagonistëve të Big Brother 2 Empty Fama e protagonistëve të Big Brother 2

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 18, 2009 3:25 pm

Pjesëmarrësit në edicionin e dytë të spektaklit “Big Brother Albania”, gjatë kësaj vere kanë qenë protagonistë të faqeve për personalitetet ‘VIP’. Ata kanë mbushur kopertina revistash, faqe gazetash dhe çdo risi e jetës së tyre ka qenë lajm për median.
Adelajda, vajza bukuroshe nga Kavaja thotë se shumë here ka lexuar gjëra të pavërteta rreth jetës së saj, që kanë sjellë jo pak shqetësime te prindërit.
Edhe Adi, 40-vjeçari nga Tirana shpesh është ndier i bezdisur nga ato që ka lexuar për veten, por ndonjëherë edhe është ndier i përkëdhelur për vëmendjen e treguar.
Fati i dashurive të tyre ka qenë shqetësim i fotografëve dhe gazetarëve.
Në një vështrim të shpejte nuk ka ndryshuar asgjë për Dritanin, i cili është i fejuar me Even. Por atij i duhet te zgjeroje rrethin e njohjeve me vajza, të cilat e pëlqejnë pas performancës në BB.
Adi e mban ende të fshehur lidhjen e tij e mesa duket nuk ka ndërmend të martohet, siç pati deklaruar kur ishte brenda shtëpisë.
"Ndihem shumë mire me të dashurën time, por tani dua të përqendrohem më shumë te puna", thote Adi.
Lidhja funksionon ende e fortë për Adelen dhe Bjordin, ndërsa 'në vend numëro' kanë mbetur Moza e Ari.

Arjoni tashmë e ka zgjedhur një vajzë me të cilën shoqërohet, edhe pse thotë që pas daljes nga Big Brother ka pasur më shumë probleme për të qëndruar me vajza.

I vetmi që ka siguruar qetësinë e një çerdheje familjare është Qetesori, fituesi i edicionit të dytë, i cili është në pritje të një fëmije tjetër.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi