KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ben pese operacione ne fytyre per ti ngjare djallit

Shko poshtë

Ben pese operacione ne fytyre per ti ngjare djallit Empty Ben pese operacione ne fytyre per ti ngjare djallit

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 18, 2009 1:29 am

Ka bërë gjithçka për t’i ngjarë djallit, madje ka harxhuar dhe një “thes” me para. Gavin Paslow, tani, pas operacionit, e ka gjuhën të ndarë në dy pjesë, dhëmbët dhe veshët me majë dhe brirë dhe pas kësaj ka ndërruar dhe emrin. Diablo Delenfer, është emri i tij i ri, që do të thotë: “Djalli i ferrit”. Duket një histori e pabesueshme, por ka ndodhur në të vërtetë në Seasalter, në Angli. Atij i është ndaluar lëvizja gjatë natës, kjo për të mos trembur njeri me pamjen e tij diabolike. “Njerëzit nuk duhet të kenë frikë nga unë” - ka thënë ai. Tani, “Djalli” pret t’i nënshtrohet dhe operacionit të tij të fundit për të bërë një bisht, edhe pse kirurgjia estetike moderne nuk ka arritur kurrë të realizojë një gjë të tillë.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi