KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Vajza 2-vjecare udheton e vetme me avion

Shko poshtë

Vajza 2-vjecare udheton e vetme me avion Empty Vajza 2-vjecare udheton e vetme me avion

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 18, 2009 1:27 am

Një vajzë dyvjeçare arriti t’i shpëtojë prindërve dhe u humbi në një avion për në Egjipt në një nga aeroportet gjermane. Prindërit e Ana Miele dhanë alarmin kur kuptuan se vajza nuk ishte me ta sapo do të hipnin në një avion me drejtimin në Tunizi në aeroportin e Nuernbergut. Kontrolli i trafikut njoftoi pilotët, pasi askush nuk e kishte gjetur brenda mjediseve të aeroportit. Pak më vonë një stjuardesë në avionin për një Egjipt e kishte parë të ulur në ndenjëse. “Ajo ishte ulur dhe e kishte lidhur rripin. Askush s’e dinte se ajo ishte vetëm”, thotë stjuardesa. Avioni që sapo do ngrihej e anuloi nisjen dhe vajza iu kthye prindërve.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi