KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Veshjet e stines

Shko poshtë

Veshjet e stines

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 18, 2009 1:10 am

Tonalitete te ngrohta te tokes se djegur,ngjyra te shkelqyera,bizhuteri tribale,seksi ,veshje te qendisura.Te gjitha ne emer te nje pran(vere)te cmendur!Guzi ne kombinimin e leementeve te kete luku dhe jeto kete pranvere ekzotike permes garderobes tende.

Pamje Pranverore

Moda per pranveren dhe per veren 2007 sjell nje rryme me ide dhe pamje te fresketa.Funde te gjera dhe te gjata dhe bizhuteri te medha per nje stil seksi dhe bohemian,pervec ngjyrave te tjera metalike,per nje luk klasik por mbi te gjitha shume luksoz.

Bohemian

Mjaft me kostum e me kemisha e bardha te nje pamje tejet formale.Moda behet me e “lirshme“ dhe pak e eger.Funde behen me te gjera dhe tunden ne cdo hap.Kemishat e bardha behen me femerore me trasparenca dhe me shume detaje jane argetuese.Fantazite jane me argetuese dhe me hokatare se kurre.Aksesoret shndrrohen ne protagoniste.Vetem bizhuterite e duhura ,me canten e duhur dhe kepucet e duhura,pamja juaj do te kompletohet.

Kete pranvere ajo qe ka me shume rendesi eshte:
Te kombinoni,perzieni,pra te visheni me sa me shume fantazi.Te luani me volumet,ngjyrat stilet e ndryshme edhe aksesoret.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi