KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra!

Shko poshtë

29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra! Empty 29 vjeçari ka 21 fëmijë dhe 11 gra!

Mesazh nga Webmaster prej Tue Sep 15, 2009 10:00 pm

Desmond Hatchett ka vetëm 29 vjet, e veçmë ka 21 fëmijë me 11 gra të ndryshme. Fëmija më i vogël sapo i ka lindur, derisa më i vjetri i ka 11 vjet, shkruan gazeta britanike “The Telegraph”.

"Thjesht ka ndodhur”, ka thënë babai krenar nga Tennessee i cili ka përfunduar në gjyq, sepse nuk kishte paguar alimentacionin për fëmijët e tij. Është interesante që gjatë një viti i kanë lindur katër fëmijë, një nënë me të i ka dy fëmijë, derisa mediat e kanë quajtur rekorderin amerikan.

Ai pohon se nuk mund të përkujdeset për fëmijët sepse fiton pak, dhe vlerëson se shteti duhet t’i ndihmojë.

"Desmondi nuk mund të përkujdeset për të gjithë fëmijët, prandaj shteti Tennessee duhet të angazhohet", ka thënë Kieth Pope, avokati i Desmondit.

Babai krenar në fund u ka thënë gjykatësve se nuk do të ketë më fëmijë.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi