KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

As Dafina nuk merr pjesë në "Kënga Magjike"

Shko poshtë

As Dafina nuk merr pjesë në "Kënga Magjike" Empty As Dafina nuk merr pjesë në "Kënga Magjike"

Mesazh nga Webmaster prej Tue Sep 15, 2009 4:39 pm

Dafina Zeqiri ka vendosur që këtë vit e vetmja pjesëmarrje në një festival, të jetë në "Polifest".
Duke folur për mospjesëmarrjen e saj në festivalin “Kënga Magjike”, Dafina thotë se arsyeja e vetme është për shkak të angazhimeve të shumta rreth krijimeve të reja muzikore.
“Jam angazhuar shumë rreth albumit dhe nuk kam pasur mundësi të përgatitem sa duhet. Gjithsesi, festivali ‘Kënga Magjike’ është një festival shumë i mirë dhe shumë mirë i organizuar”, ka thënë Dafina për “Infopress”, duke shtuar se vitin e kaluar është pritur shumë mirë në këtë festival dhe është e kënaqur me çmimin e fituar.
Prej këngëtarëve tjerë kosovarë që nuk do të marrin pjesën e edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”, janë edhe Teuta Kurti, Vesa Luma dhe“NRG Band”, ndërsa Blero është në mëdyshje.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi