KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur

Shko poshtë

do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur Empty do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur

Mesazh nga Mira prej Mon Sep 14, 2009 8:20 am

Ju me pare do te martoheshit me nje vajze apo djal te bukur ,por
fukara
-Aapo nje vajze apo djal te shemtuar dhe shume i pasur

Une e bera kte pyetje sepse shume te ri tash sidomos vajzat martohen me nje djal vetem se eshte shume i pasur...

Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur Empty Re: do ta zgjidhnit te bukur te varfer apo te shemtuar te pasur

Mesazh nga Tina prej Mon Sep 21, 2009 6:13 pm

Une per veten time me nje djal te bukur dhe te varfur se mendoja pasurija eshte nje send qe do ke kohe ta arish po ta kesh shendetin kurse bukurin hm nuk do menodja se do te kesh mundesi ta zbukurosht at person te shumtuar hahahah sory!!
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi