KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Ribery do ta rinovojë kontratën me Bayernin?

Shko poshtë

Ribery do ta rinovojë kontratën me Bayernin?

Mesazh nga Webmaster prej Mon Sep 14, 2009 4:23 amÇështjes ‘Franck Ribery-Real Madrid’ duket se po i vjen fundi, pasi që francezi ka vendosur të nënshkruajë kontratë të re me Bayern Munichun.

Pasi që dështoi ta transferonte gjatë këtij afati kalimtar, është spekuluar se Reali do të nënshkruajë me Ribery verën e ardhshme, mirëpo anësori francez thotë se mund ta rinovojë kontratën me skuadrën bavareze.

“Ende nuk kemi diskutuar për rinovimin e kontratës, por kjo është diçka që do të diskutohet së shpejti”.

“Unë ndjehem i dëshiruar këtu dhe besimi që ka skuadra te unë më ka bërë të ndjehem i rëndësishëm”, citohet të ketë thënë Ribery
.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi