KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Flamurtari mposht Prishtinën, KEK-u fiton ndaj Hysit

Shko poshtë

Flamurtari mposht Prishtinën, KEK-u fiton ndaj Hysit

Mesazh nga Webmaster prej Mon Sep 14, 2009 4:13 amFlamurtari e ka mposhtur Prishtinën në derbin e javës së gjashtë në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll me rezultat prej 3-2.

KEK-u ka shënuar fitore minimale përballë Hysit, ndërkohë që Ferizaji dhe Gjilani kanë barazuar me rezultat 1-1.

Raiffeisen Superliga, java e gjashtë:

KEK-u - Hysi 1-0
Besa - Drenica 2-1
Flamurtari - Prishtina 3-2
Vëllaznimi - Liria 0-1
Ferizaj - Gjilani 1-1
Kosova - Trepça 1-0 (është ndërprerë pas pjesës së parë, për shkak të incidentit)
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi