KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

AJO QE ME PELQEN TEK TI\QE S'ME PELQEN TEK TI

Shko poshtë

AJO QE ME PELQEN TEK TIQE S'ME PELQEN TEK TI

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 11:06 pm

Ktu mund te jepni mendimin per antarin e me siperm,cfa ju pelqen tek ai \ajo dhe cfar nuk ju pelqen...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi