KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

KUR MENDOJ PER TY...

Shko poshtë

KUR MENDOJ PER TY...

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 10:14 pm

Kur mendoj per ty,them me vete cfar:cfar je duke ber tani???
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: KUR MENDOJ PER TY...

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:33 pm

Une mendoja a thua se ku eshte tani dhe qfar ben ne ket moment
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi