KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI

Shko poshtë

CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI Empty CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 10:05 pm

Secili nga ne ka endrra te shumta qe kemi deshir te na realizohen,mirpo do zgjedhim njeren nder to,cila esht ajo enderr qe do donim te na realizohej dhe te na behej realitet...??


Endrra ime esht: te shkoi dhe ta vizitoj AMAZONEN...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI Empty Re: CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:40 am

Endrra ime eshte te shkoj ne pej ta vizitoj pejen cheers
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI Empty Re: CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 3:39 pm

Endrra e ime eshte edi se kurr nuk do mundem ta relazoj por kishte me qen vetum per pak ore ta ringjalli dikond QAJ
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI Empty Re: CILA ESHTE ENDRRA JUAJ QE DO DONIT TA REALIZONI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi