KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR

Shko poshtë

CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR Empty CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR

Mesazh nga zeshkanja_e fort prej Sun Sep 13, 2009 9:53 pm

Cfar dhurate keni mar kohen e fundit dhe nga kush???Un kam mar nji parfum CD-2 kishte arom shum te kendshme ...hmmmmm...
zeshkanja_e fort
zeshkanja_e fort
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 64
Points : 138
Join date : 13/09/2009
Age : 36
Location Ne zemren tende...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR Empty Re: CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR

Mesazh nga Mira prej Tue Sep 15, 2009 9:32 am

Un kam mar nje dhurat nga motra qe ma ka sjell prej dursit asht nje guac natyrore shum e bukur dhe ban drit naten shum meka pelqy pa mas
Mira
Mira
Vip
Vip

Numri i postimeve : 406
Points : 677
Join date : 11/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR Empty Re: CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR

Mesazh nga Tina prej Tue Sep 22, 2009 4:01 pm

Une mora qe dje nje dhurat te bukur nje tube me lule shum te bukura me arom fantastke
Tina
Tina
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 92
Points : 145
Join date : 12/09/2009
Age : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR Empty Re: CILA ESHT DHURATA E FUNDIT QE KENI MAR

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi