KaloMireforum.tk
Përshëndetje Vizitor!

Më së shumti “çmendin” publikun Adelina e Labi

Shko poshtë

Më së shumti “çmendin” publikun Adelina e Labi Empty Më së shumti “çmendin” publikun Adelina e Labi

Mesazh nga Webmaster prej Fri Sep 11, 2009 5:27 am

Më së shumti “çmendin” publikun Adelina e Labi Labi_sthmb
Pavarësisht krizës ekonomike, sezoni i koncerteve dhe mbrëmjeve të ndryshme për një pjesë të estradës sonë ka qenë i suksesshëm. Të njohurit tanë shprehen të kënaqur me ecurinë e “fushatave” të tyre, por sipas publikut që është parë nëpër koncerte, duket që më me fat kanë qenë Adelina Ismajli dhe Labinot Tahiri-Labi.
Webmaster
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 183
Points : 410
Join date : 04/09/2009
Age : 33
Location Peje

http://kalomire.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi